Bingöl AFAD, öğrenci ve muhtarları bilgilendirdi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Bingöl İl Müdürlüğü tarafından, 'O Kahraman Benim' projesi kapsamında öğrenci ve mahalle muhtarları bilgilendirildi.

Bingöl AFAD, öğrenci ve muhtarları bilgilendirdi
Bingöl
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Bingöl İl Müdürlüğü tarafından, ‘O Kahraman Benim’ projesi kapsamında öğrenci ve mahalle muhtarları bilgilendirildi.

AFAD Bingöl İl Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların afet ve acil durumlara karşı bilinçlendirilmesi amacıyla başlatılan ‘O Kahraman Benim’ projesi kapsamında üniversite öğrencileri ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Stant açan AFAD ekibi, ziyaret eden öğrencilere afet çeşitleri hakkında bilgi verirken, gönüllü olmaları için onları davet etti.

Büyük bir afet sonrası yardım faaliyetlerinin daha hızlı ve etkin olabilmesi için müdürlükçe eğitim alarak sertifikalandırılmış bilinçli vatandaşların büyük fayda sağlayacağını belirten AFAD İl Müdürü Mehmet Emin Boğatekin,hem kamu kurumlarının hem de mahalle muhtarlıklarının birçok faaliyeti kolaylaştıracağının kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...