"İki bavul dolusu" oyunu miniklerle buluştu

Adıyaman Belediyesi, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen çocuk oyunu iki bavul dolusunu Adıyamanlı miniklerle buluşturdu.

Adıyaman
Adıyaman Belediyesi, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu tarafından sahnelenen çocuk oyunu "iki bavul dolusu"nu Adıyamanlı miniklerle buluşturdu.

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Diyarbakır Devlet Tiyatroları tarafından çocuklar için sahnelenen ‘İki Bavul Dolusu isimli çocuk oyununu sahnelendi.

Türkiye Petrolleri Kültür Merkezi’nde sahnelenen ve Nedim Buğral’ın yazıp, yönettiği oyun miniklerden tam not aldı. İki yaramaz palyaçonun bavullarındaki hayallerle çıktıkları yolda birbirlerini tanıyıp, dostluğu ve güvenmeyi öğrendikleri tiyatro oyunu ile ilgili bilgi veren yetkililer, oyunun 22 Kasım Çarşamba günü bir kez daha sahneleneceğini belirtti. Yetkililer, 22 Kasım Çarşamba günü saat 11.00 ve 14.00’te iki seans halinde yeniden ve ücretsiz olarak sahnelenecek olan oyuna ilk gün izleyemeyen minikleri davet etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...