GAP çocuk gelişim merkezinden çocuklara tiyatro gösterisi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçe GAP Çocuk Gelişim Merkezi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik Nasrettin Hoca ve Karakaçan tiyatro oyunu düzenlendi.

GAP çocuk gelişim merkezinden çocuklara tiyatro gösterisi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe GAP Çocuk Gelişim Merkezi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik Nasrettin Hoca ve Karakaçan tiyatro oyunu düzenlendi.

İlçe Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda Diyarbakır öncü çocuk tiyatrosu tarafından sergilenen oyuna ilkokul öğrencileri ve anaokulu öğrencileri katıldı. Tiyatro gösterisinde çocuklara Nasrettin Hoca ve Karakaçan oyunu sergilendi. GAP Çocuk Gelişim Merkezi Müdürü Erhan Oruz yapılan tiyatro gösterisiyle ilgili yaptığı açıklamada, “GAP çocuk gelişim merkezi olarak her yıl düzenli olarak bir çok tiyatro oyunu sergilediklerini belirterek bize bu imkanları sağlayan GAP idare Başkanlığına ve ilçe milli eğitim müdürlüğüne teşekkür ederiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...