Erzurum Kids Aloud Anaokulu ilklerin peşinde

Erzurum'da faaliyet gösteren ve doğunun tek yabancı dil eğitim veren anaokulu Kids Aloud önceki gün düzenlediği tanışma yemeği ile öğrenci velileri ile bir araya geldi. Okul idarecileri öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı Abdurrahman Gazi Türbesi yerleşkesinde bulunan Divan restorantta düzenlenen yemek öğrencilerinde katılımıyla oldukça renkli geçti, Yaşları 3 ile 6 arasında değişen anaokulu öğrencilerin öğretmenleri ile olan diyalogları dikkatlerden kaçmadı. Okul yöneticisi İsmail Hakkı Günaydın yemek sonrasında yaptığı konuşmada velilerden öğrencilerin eğitiminde daha özenli ve dikkatli olmaları konusunda destek istedi. Günaydın, yabancı dil eğitim veren anaokulu kategorisinde bölgede ilk olduklarına dikkat çekerek böylesi kurumların varlığının önemine vurgu yaptı. Temmuz 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığının onayı ile faaliyete başladıklarını söyleyen Günaydın, 3 yaşından gün almış öğrencileri kabul ettiklerini dile getirdi. Günaydın konuşmasını şöyle sürdürdü. Çocuklarımızla konuşup okulun önemini anlatmalıyız. Hangi konuda eğitim öğretim aldıklarını onlara hatırlatmalıyız. Gerekirse öğretmenler ile de çocukların eğitimleri konuşulmalıdır. Unutulmamalıdır ki eğitim öğretim yalnızca okulla sınırlı kalınarak verilemez. Mutlak surette ailelerin takviyesine ihtiyaç vardır diye konuştu.

Erzurum Kids Aloud Anaokulu ilklerin peşinde
Erzurum
Erzurum’da faaliyet gösteren ve doğunun tek yabancı dil eğitim veren anaokulu Kids Aloud önceki gün düzenlediği tanışma yemeği ile öğrenci velileri ile bir araya geldi. Okul idarecileri öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı Abdurrahman Gazi Türbesi yerleşkesinde bulunan Divan restorantta düzenlenen yemek öğrencilerinde katılımıyla oldukça renkli geçti, Yaşları 3 ile 6 arasında değişen anaokulu öğrencilerin öğretmenleri ile olan diyalogları dikkatlerden kaçmadı. Okul yöneticisi İsmail Hakkı Günaydın yemek sonrasında yaptığı konuşmada velilerden öğrencilerin eğitiminde daha özenli ve dikkatli olmaları konusunda destek istedi. Günaydın, yabancı dil eğitim veren anaokulu kategorisinde bölgede ilk olduklarına dikkat çekerek böylesi kurumların varlığının önemine vurgu yaptı. Temmuz 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığının onayı ile faaliyete başladıklarını söyleyen Günaydın, 3 yaşından gün almış öğrencileri kabul ettiklerini dile getirdi. Günaydın konuşmasını şöyle sürdürdü. “Çocuklarımızla konuşup okulun önemini anlatmalıyız. Hangi konuda eğitim öğretim aldıklarını onlara hatırlatmalıyız. Gerekirse öğretmenler ile de çocukların eğitimleri konuşulmalıdır. Unutulmamalıdır ki eğitim öğretim yalnızca okulla sınırlı kalınarak verilemez. Mutlak surette ailelerin takviyesine ihtiyaç vardır” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...