Kronik Hastalıkları Önleme İl Kurulu tarafından toplantı düzenlendi

Türkiye Kronik Hava Yolu Hastalıklarını Önleme ve Kontrol Programının öngördüğü Önleme ve Kontrol Programı İl Kurulu Halk Sağlığı Başkanlığı Sorumlusu Dr. Mustafa Kutlu Başkanlığında toplandı.

Kronik Hastalıkları Önleme İl Kurulu tarafından toplantı düzenlendi
Adıyaman
Türkiye Kronik Hava Yolu Hastalıklarını Önleme ve Kontrol Programının öngördüğü Önleme ve Kontrol Programı İl Kurulu” Halk Sağlığı Başkanlığı Sorumlusu Dr. Mustafa Kutlu Başkanlığında toplandı.

Paydaş kamu kurum ve kuruluşları temsil eden yetkililerin de katılımı ile İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Müdür Kutlu, hava kirliliğinin azaltılmasında, ağaçlandırma çalışmalarının önemine dikkat çekerek tüm kurumları bu konuda katkıda bulunmaya davet etti.

Kapalı alanlardaki hava kirliliğinin ve sigara dumanının önlenmesi amacıyla da vatandaşların daha duyarlı hale getirilmesi için Yeşilay tarafından uygulamaya konulan “Yeşil detektör” Web uygulamasının daha yaygın bir şekilde tanıtımının yapılması ve vatandaşlarca kullanımının sağlanması önerildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...