Diyarbakır’da meslek tanıtım stantları kuruldu

Diyarbakır'da meslek tanıtım stantları kuruldu. Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezinde düzenlenen meslek tanıtım stantları 'Gelin hep birlikte öğrenelim projesi' ile hayata geçirilirken, açılış Vali Yardımcısı Tolga Toğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan tarafından yapıldı.

Diyarbakır’da meslek tanıtım stantları kuruldu
Diyarbakır
Diyarbakır’da meslek tanıtım stantları kuruldu. Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezinde düzenlenen meslek tanıtım stantları ’Gelin hep birlikte öğrenelim projesi’ ile hayata geçirilirken, açılış Vali Yardımcısı Tolga Toğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan tarafından yapıldı.

Meslek liselerinde öğrenilen tüm mesleklerin halkada öğretilmesi amaçlanan proje yoğun ilgi gördü. Vali Yardımcısı Tolga Toğan ve İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan hem sergiyi gezdi hem de uygulamalara katıldı. Ziyaretçilerin daha önce duymadığı meslekler bu stantlar sayesinde uygulamalı olarak gösterildi. Diyarbakır geneli 50’ye yakın meslek lisesinin katılımıyla yapılan etkinliğe katılanlar öğrencilerin büyük bir heyecan ile tanıttığı meslekler hakkında bilgi sahibi oldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...