Diyarbakır’da sonbahar ahengi

Diyarbakır'da sonbahar ayları nedeniyle sararan ve yaprak dökmeye başlayan ağaçlar ile Hevsel Bahçelerindeki renk cümbüşü, kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Diyarbakır’da sonbahar ahengi
Diyarbakır
Diyarbakır’da sonbahar ayları nedeniyle sararan ve yaprak dökmeye başlayan ağaçlar ile Hevsel Bahçelerindeki renk cümbüşü, kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Sonbahar aylarının etkili olduğu bugünlerde, Diyarbakır’da tarihi On Gözlü Köprü, Dicle Nehri ve Hevsel Bahçelerinde renk cümbüşü yaşandı. Sarı ve yeşilin ağaçları süslediği alanda, UNESCO listesine alınan tarihi Diyarbakır Surlarının Dicle Nehrine yansıması göz ziyafeti yaşattı. Sonbaharın en güzel renklerinin bir alanda bulunduğu tarihi alana gelen vatandaşlar da cep telefonlarına sarılarak bu güzellikleri fotoğraflaştırdı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...