Konuşarak sigara bıraktırıyorlar

Diyarbakır'da, zihinsel sigara bırakma programı kapsamında yetişkinlere yönelik seminer düzenlendi.

Konuşarak sigara bıraktırıyorlar
Diyarbakır
Diyarbakır’da, zihinsel sigara bırakma programı kapsamında yetişkinlere yönelik seminer düzenlendi.

Leonardo da Vinci Eğitim, Sanat ve Kültür Derneği, sigarayı bırakmak isteyip çeşitli ilaçlar kullanan fakat sonuç alamayan vatandaşlar için bir seminer düzenledi. Neuro Anti Smoking Programming (Zihinsel Sigara Bırakma Programı) 1 günlük seminerin ardından 4 hafta sürecek olan eğitim programına yaklaşık 25 kişi katıldı.

Düzenledikleri program ile ilgili bilgi veren Leonardo Da Vinci Eğitim Sanat ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Tekin, yetişkinler için sigarayı bırakmaları adına bir etkinlik düzenlediklerini söyledi. Tekin, “Geçmiş yıllarda sigarayı bırakmak isteyin çeşitli ilaçlara başvuran ve başarısız olan bireylere yönelik zihinsel sigara bırakma programı düzenledik. Yaklaşık 25 kişi katıldı. 4 hafta sürecek olan programın son haftasındayız. Aldığımız geri dönüşler çok olumlu. Bu şekilde sigarayı bırakmak hem kendileri için hem de yakınları için çok önemli. Etkinliğimize önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...