Sivas Belediyesi’nden ’Macera Parkı’ Projesi

Sivas Belediyesi tarafından Kardeşler Ormanı'na yapılan Macera Parkı Projesi'nde çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

Sivas Belediyesi’nden ’Macera Parkı’ Projesi
Sivas
Sivas Belediyesi tarafından Kardeşler Ormanı’na yapılan Macera Parkı Projesi’nde çalışmaların tamamlanmak üzere olduğu bildirildi.

Yıllardır atıl durumda olan Kardeşler Ormanı’nın sosyal hayata katılması amacıyla Sivas Belediyesi tarafından başlatılan Macera Parkı Projesi’nde çalışmalar gün yüzüne çıkmaya başladı. İlk olarak yapılan atlama rampasında test çalışmaları gerçekleştiriliyor. 335 metrelik mesafeye kurulan atlama rampasında sistemde 35-40 metre yükseklikten atlayışlar gerçekleştiriliyor. Türkiye’de en iyi doğal alana kurulan rampa atlayanlara farklı bir deneyim kazandıracak.

Öte yandan doğayla iç içe çeşitli sporların yapılacağı tırmanma parkurlarının da yapım çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...