Başkan Alkayış mazbatasını aldı

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış İl Seçim kurulundan mazbatasını aldı.

Başkan Alkayış mazbatasını aldı
Adıyaman
AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış İl Seçim kurulundan mazbatasını aldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 6. Olağan kongre ile AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Alkayış, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adıyaman İl Seçim kuruluna gelerek mazbatasını aldı.

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, gayretlerinin artarak devam edeceğini söyledi.

Alkayış, “19 Kasım pazar günü Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ’ın iştirakiyle 6.Olağan Kongremizi geniş bir katılımla icra ettik. Kongremiz büyük bir coşku ve heyecan içinde geçti. Bu kongre ile yakaladığımız heyecanı aynen devam ettireceğiz.Sorumluluğumuz büyük. Bu günden sonra daha büyük bir heyecanla çalışmamızı sürdüreceğiz. Kapısı çalınmadık ev, elini sıkmadığımız vatandaşımız kalmayacak.Teşkilat disiplini içerisinde geniş halk kesimleri ile diyalogumuzu sürdüreceğiz. Rabbim bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun.Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve talimatları doğrultusunda tüm gücümüzle halkımıza hizmet etmeye gayret edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...