Elazığ'da NATO'ya tepki

NATO'nun Norveç'teki Ortak Harp Merkezi'nde yapılan 'Trident Javelin' tatbikatında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'karşıt kuvvet liderleri' arasında gösterilmesine bir tepki de Elazığ'dan geldi.

Elazığ'da NATO'ya tepki Güncel

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER), tarafından NATO protesto edildi. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndan bir araya gelen dernek üyeleri Öğretmenevi önüne kadar tepki yürüyüşü gerçekleştirdi. Ellerinde, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır, büyüyen Türkiye’ye gücünüz yetmeyecek, katil Nato’ yazılı dövizler bulunan dernek üyeleri NATO aleyhinde sloganlar attı.

NATO’yu protesto etmek için bir araya geldiklerini aktaran MİDDER İl Başkanı Suat Şekerci, “NATO ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşı güçler listesinde göstererek Türkiye’ye olan düşmanlığını açık bir şekilde beyan etmiştir. MİDDER olarak 15 Temmuz Darbe Girişiminde göstermiş olduğumuz direnişi bundan sonrada göstereceğiz. Biz ülkemize gelebilecek her türlü tehdidin karşısında olmaya devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...