SODES bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Kalkınma Bakanlığı tarafından finansmanı sağlanan 2017 yılı SODES projeleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

SODES bilgilendirme toplantısı düzenlendi
Adıyaman
Kalkınma Bakanlığı tarafından finansmanı sağlanan 2017 yılı SODES projeleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Adıyaman Valiliği toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda uygulamalarda uyulması gereken hususlar ile uygulama usul ve esasları konusunda Vali Yardımcısı Adem Kaya başkanlığında gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Adem Kaya, SODES projeleriyle vatandaşlara devletin var olan şefkat elinin uzandığını, halkın bu uygulamalardan memnuniyetinin arttığı belirtti.

Toplantıda Adıyaman Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezi proje uzmanlarınca SODES (Sosyal Destek Programı) usul ve esasları ile ilgili bilgilendirme sunumları yapıldı.

2017 Yılı SODES teklif çağrısında Adıyaman’da 8 adet kültür sanat ve spor alanında, 2 adet sosyal içerme alanında ve 2 adet istihdam alanında olmak üzere toplam 12 adet projenin destekleniyor. Desteklenen bu projelerin toplam bütçesi 3 milyon 862 bin 890 TL olduğu ve ayrıca 24 adet projenin ise yedek proje olarak belirlendi.

Toplantıda, sözleşmeleri imzalanan SODES projelerine sağlanan desteğin Adıyaman’a tamamına ulaştırılması konusuna vurgu yapılarak, proje uygulamalarında dezavantajlı kesimin yararlandırılması konularında hassasiyetle duruldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...