AK Parti Sivas İl Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’da katılacak

AK Parti Sivas İl Başkanlığı 6'ncı olağan kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 10 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

AK Parti Sivas İl Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’da katılacak
Sivas
AK Parti Sivas İl Başkanlığı 6’ncı olağan kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 10 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Kongre süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, 11 Temmuz’da ilçe kongrelerine başladıklarını ifade ederek,"30 Eylül itibari ile ilçe kongrelerimizi tamamladık ve il kongresi zamanı geldi. Genel merkezimiz geçtiğimiz hafta Rize, Giresun ve Bayburt il kongreleri ile süreci başlattı. Büyükşehirlerin henüz bitmeyen ilçe kongreleri var ancak bir taraftan il kongreleri bir taraftan ise ilçe kongreleri devam edecek. Sadece Sivas’ta değil Türkiye genelinde 31 Aralık’a kadar bütün kongreler bitmiş olacak.

30 Eylül’de merkez ilçe kongresinin yapılarak il kongresine hazır hale gelindiğini söyleyen Şahin,"Genel merkezimiz ve Cumhurbaşkanlığımızın birlikte oluşturduğu kongre takviminde Sivas 6’ncı Olağan İl Kongresi 10 Aralık olarak belirlendi. Kongremize Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da katılacak ben şimdiden tüm hemşehrilerimi Cumhurbaşkanımızı karşılamaya davet ediyorum " diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...