Sincik’te masa tenisi turnuvası yapıldı

Adıyaman'ın Sincik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Sincik'te masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Sincik’te masa tenisi turnuvası yapıldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Sincik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Sincik’te masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuva yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde masa tenisi yarışması yapıldı. Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi zemin katında yapılan yarışmada kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Yarışma sonucunda Yıldızlar Kategorisinde Çatbahçe Ortaokulu öğrencisi Enes Kaçak birinci, Yarpuzlu Ortaokulu öğrencisi Muhammed Ballı ikinci, yine Yarpuzlu Ortaokulu öğrencisi Hüseyin Akbaş üçüncü oldu.

Gençler Kategorisinde Sincik Anadolu İmam Hatip öğrencisi Enes Türer birinci, Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri Tugay Kuzu ikinci ve Abuzer Alkan üçüncü oldu.

Büyükler Kategorisinde ise Murat Gölcü birinci, Nevzat Peker ikinci, Hüseyin Çıplak üçüncü oldu.

Turnuva ile ilgili bilgi veren Sincik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Meriç, “Sincik ilçemizde Halk Eğitim Merkezi ailesi olarak sportif bir etkinlik yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü İrfan Çelenk ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Çoban’ ın destekleri ile ortaklaşa yürüttüğümüz bu etkinlik Sincik Kaymakamlığımız ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün teşvikleri ile düzenlendi. Böylece Sincik ilçemizde sportif bir projeye imza attık. Yarışmayı yaş kategorileri arasında düzenlememiz turnuvaya daha güzel bir renk katmıştır. Yarışmaya toplam 79 başvuru yapılmış olduğu göz önünde bulundurularak ilginin yüksek olması yarışmanın yerinde yapıldığının önemli bir göstergesidir” dedi.

Yarışma sonunda dereceye giren kişilere madalyaları ile her kategoride derece yapanlara hediye çekleri verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...