Selçuk Anadolu Lisesi’nden burs kampanyasına destek

Sivas Hizmet Vakfı tarafından 5 bin lisans öğrencisine yönelik gerçekleştirilen 'Yiğidolar Öğrencisine Sahip Çıkıyor' burs kampanyasına destekler devam ediyor.

Selçuk Anadolu Lisesi’nden burs kampanyasına destek
Sivas
Sivas Hizmet Vakfı tarafından 5 bin lisans öğrencisine yönelik gerçekleştirilen ’Yiğidolar Öğrencisine Sahip Çıkıyor’ burs kampanyasına destekler devam ediyor.

Selçuk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Yılmaz ve Okul Aile Birliği Başkanı İsmihan Göze ile yöneticileri Vali Davut Gül’ü ziyaret ederek burs için topladıkları 11 bin lirayı Gül’e teslim etti. Yiğidolar Öğrencisine Sahip Çıkıyor burs kampanyasını çok değerli bulduklarını belirten Göze, "Çalışmalarınıza biz de katkıda bulunmak istedik. Selçuk Anadolu Lisesi okul aile birliği, öğretmenlerimiz ve değerli öğrencilerimizle birlikte hep beraber ufak bir bağış kampanyası başlattık. Topladığımız 11 bin Lirayı size takdim etmek istiyoruz." dedi.

Vali Gül ise kampanyaya desteklerinden dolayı Selçuk Anadolu Lisesi’ne teşekkür ederek, "Biz bu 5 bin hedefini belirlerken şuna dikkat ettik. Sivas’ta bin 500’ün üzerinde dernek var. Bir o kadar cami var. Bunun yarısı kadar okul var. Sivil toplum kuruluşlarımız, hayırseverlerimiz var. Dedik ki, ’Her biri bir tane burs verirse, biz 5 bin bursu buluruz’ Selçuk Anadolu Lisesi okul aile birliği öncülüğünde 11 bin lira katkı sunmanız bizi ziyadesiyle mutlu etti. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Allah hayrınızı kabul etsin." diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...