Başkan Yeni’den diş hekimleriyle bir araya geldi

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, diş hekimlerini ziyaret etti

Başkan Yeni’den diş hekimleriyle bir araya geldi
Adıyaman
AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, diş hekimlerini ziyaret etti

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Diş Hekimleri Günü ve 21-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolaysıyla Kahta Devlet Hastanesini ziyaret ederek diş hekimlerine çiçek hediye ederek günlerini kutladı. Başkan Yeni, “Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, bireylerin ağız ve diş sağlığının korunması ve iyileştirilmesinde, her türlü bakım ve tedavinin gerçekleştirilmesinde, özverili çalışmalar yürüten tüm diş hekimlerimizin bu önemli gününü kutlar çalışmalarında başarılar dilerim” şeklinde konuştu. Başkan Yeni, diş hekimlerini ziyaret ettikten sonra hekimlerden ve Hastane Başhekimi Abdulkadir Dost’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Abdulkadir Dost, “Bu anlamlı günde biz sağlık çalışanlarını yalnız bırakmayarak, bizlerden desteğini esirgemeyen ve her zaman yanımızda olan AK Parti İlçe başkanımız Bedir Yeni’ye teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...