Başkan Yazıcı’dan farkındalık oluşturan spor faaliyetlerine destek

Diyarbakır'ın Hani Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında hazırlanan proje ile Hani'deki okullara dağıtılmak üzere gönderilen spor malzemeleri okullara teslim edildi. İlkokul, ortaokul ve liselere dağıtımı gerçekleşen masa tenisi ve çeşitli spor malzemelerinin dağıtımında yer alan Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, öğrencilerle masa tenisi oynadı. Başkan Yazıcı, spor malzemeleri dağıtımı sırasında yaptığı konuşmada, Okullarımızda sportif aktivitelerin yaygınlaştırılması noktasında çeşitli spor malzemeleri ile okullarımızı donatıyoruz dedi.

Başkan Yazıcı’dan farkındalık oluşturan spor faaliyetlerine destek
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında hazırlanan proje ile Hani’deki okullara dağıtılmak üzere gönderilen spor malzemeleri okullara teslim edildi. İlkokul, ortaokul ve liselere dağıtımı gerçekleşen masa tenisi ve çeşitli spor malzemelerinin dağıtımında yer alan Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, öğrencilerle masa tenisi oynadı. Başkan Yazıcı, spor malzemeleri dağıtımı sırasında yaptığı konuşmada, “Okullarımızda sportif aktivitelerin yaygınlaştırılması noktasında çeşitli spor malzemeleri ile okullarımızı donatıyoruz” dedi."Yatırımlarımızı okullarımızda yaygınlaştırıyoruz"

Başkan Yazıcı, belediyecilik faaliyetlerinde eğitime destek konusundaki projeleri önemsediklerini belirterek, "Gençlerimiz, bizim için çok önemli. Çünkü çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine vereceğimiz her desteğin bu ülkenin bu milletin geleceğine en güzel hizmet olduğuna inandığımız için bu destekleri yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Belediye olarak, eğitim çalışmalarımızı, eğitime olan yatırımlarımızı her daim geliştirme amacındayız. Okullarımıza çeşitli projeler ile destek vererek eğitimin kalitesini arttırmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Yazıcı, öğrencilere “Ailenize, yaşadığınız bölgeye ve ülkemize faydalı bir birey olabilmek için kendinizi iyi yetiştirin” şeklinde nasihatlerde de bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...