AK Parti Elazığ milletvekili adaylarını tanıttı

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, düzenlediği programla milletvekili adaylarını tanıttı.

AK Parti Elazığ milletvekili adaylarını tanıttı Siyaset

Yakup Kılıç Kapalı Spor Salonu’ndaki programa AK Parti Teşkilatlardan  Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, milletvekili adayları Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar ve Ejder Açıkkapı ile çok sayıda partili katıldı. 

Burada konuşan Ataş, Elazığ’ın 5. milletvekili olarak her zaman Elazığ için hizmete hazır olduğunu belirterek, “Bundan sonra Elazığ’ın kalkınmasıyla, gelişmesiyle ilgili ne tür hizmetler varsa milletvekillerimizle birlikte gayret ederek, Elazığ’ı hak ettiği yere taşımanın gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek istiyorum. AK Parti iktidarları dönemleri öncesindeki Türkiye’yi hatırlamanızı istiyorum. AK Parti’den önce Türkiye’de ne vardı. AK Parti gelince Türkiye’de neler değişti. Türkiye’de AK Parti iktidarlarıyla hangi noktaya geldi. Bunları hafızalarınızı yoklayarak, yolculuğumuzu devam ettirmek istiyorum. 2002 yılından önce koalisyon dönemlerinde Türkiye’nin yarınlarına umutla bakamayan bir tablo vardı. Memurunun, işçisinin maaşını ödemeyen bir Türkiye vardı. Bir yiğit adam çıktı Türkiye’nin kaderini değiştirdi. O yiğit adam bugün Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan” dedi. 

“ELAZIĞ ŞAHA KALKARSA DOĞU ANADOLU ŞAHA KALKAR”
Elazığ’ın çok önemli bir misyonunun olduğunu vurgulayan Ataş, şunları kaydetti: 
“Elazığ kalkındığında Doğu Anadolu kalkınacaktır. Elazığ şaha kalkarsa Doğu Anadolu şaha kalkacaktır. O yüzden ben Elazığlılardan 28 gün içerisinde gece gündüz demeden bir seferberlik anlayışı içerisinde 24 saat esaslı çalışmaya davet ediyorum. Bu kişisel bir dava değildir. Bu dava Türkiye davasıdır. Bu Türkiye’nin önünü kesmeye yönelik hesapları, planları boşa çıkarma davasıdır. Türkiye’yi kalkındırma davasıdır. Türkiye'yi geleceğe taşıma davasıdır. Yüklendiğimiz misyon aldığımız sorumluluk çok büyüktür. Dolayısıyla biz samimiyetimizden, sadakatimizden taviz vermeden geleceğe emin adımlarla yürümek mecburiyetindeyiz.”

Toplantı, yapılan konuşmaların ardından milletvekili adaylarının sahneye davet edilmesiyle sona erdi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom