Amed Sportif Faaliyetler umut dolu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler'de teknik direktör Ahmet Akcan, takımın aldığı kötü sonuçlardan dolayı üzgün olduğunu ancak oyun olarak kendisinden önceki döneme göre iyi seviyeye geldiklerini söyledi.

Amed Sportif Faaliyetler umut dolu
Diyarbakır
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Amed Sportif Faaliyetler’de teknik direktör Ahmet Akcan, takımın aldığı kötü sonuçlardan dolayı üzgün olduğunu ancak oyun olarak kendisinden önceki döneme göre iyi seviyeye geldiklerini söyledi.

Akcan, çalıştı hiçbir takımda kendinden önceki meslektaşını eleştirmediğini ve eleştirmeyi de doğru bulmadığını söyledi. Akcan, "Sonuçta onlar da başarı için uğraştılar ama bazen olmuyor. Taner hocaya da teşekkür ettim. Bizim işimiz geçmişle değil gelecekle ilgili. Ben buraya sorun olmaya değil sorun çözmeye geldim. Aldığımız sonuçlar elbette can alıcı değil, üzüntülüyüz ve hak ettiğimiz yerde değiliz. Fakat bu işin üstesinden gelmeye kararlıyız. Bu konuda en ufak tedirginliğimiz yok. Geldiğimiz ilk döneme göre takım oyun olarak iyiye gidiyor.Bunu net olarak gözlemliyoruz” dedi.

Takımdaki eksiklerin farkında olduğunu ve bunu takım içinde çözmeye çalıştığını da ifade eden Akcan, “Futbolda bazı alışkanlıkları değiştirmek çok zordur. Bu biraz zaman alıyor. Hemen her maçta yaptığımız birbirinin kopyası hatalar var. Bunları kamuoyu ile paylaşmak ve tek tek oyuncu ismi vermek doğru değil. Ama ne olduğunu biliyoruz, çözmek için çaba gösteriyoruz. Oyuncuların yetenekleri konusunda sorunumuz yok ama oyunsal anlamda, takım bütünlüğü ve takım ruhu konusunda eksikler var. Takım içinde bunları çözmek mümkündür. Benim hedefim, önde basan, heyecanlı ve coşkulu oynayan bir takım. Zamanla bunu oturtacağız. Taraftarlarımız buna inansın” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...