Başkan Atilla muhtarlarla bir araya geldi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Atilla muhtarlarla bir araya geldi
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarlarla istişare toplantıları düzenlemeye devam ediyor. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Eğil ilçesinde görev yapan muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi. Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini anlatan Başkan Atilla, muhtarların görüş ve taleplerini dinledi.

"Halkın sesine kulak veriyoruz"

Halkın sesine kulak verdiklerini belirten Başka Atilla, “Diyarbakır’ın daha güzel ve modern bir kent olması için halkımızla el ele vererek çalışıyoruz. Çalışmalarımızda herkesin fikrini almak için çeşitli meslek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Bugün de muhtarlarımızı dinledik. Muhtarın görüşlerini dikkate alarak mahallerimizde Belediyemiz çalışmalarını yapıyor. Halkımızla beraber belediyemizi yönetiyoruz” diye konuştu.

Muhtarlar ise Başkan Atilla’ya Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri nedeniyle teşekkür etti. Toplantıda muhtarlarla Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle ilgili memnuniyet anketi de yapıldı. Başkan Atilla, kentte görev yapan muhtarlarla toplantılarına devam edecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...