Eksi 6 derecede şehit öğretmenler için saygı duruşu

Sivas'ta 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar sıfırın altında 6 derecede şehit öğretmenler için saygı duruşunda bulundu.

Eksi 6 derecede şehit öğretmenler için saygı duruşu
Sivas
Sivas’ta 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen programda öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar sıfırın altında 6 derecede şehit öğretmenler için saygı duruşunda bulundu.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Kar yağışı dolayısıyla sıfırın altında 6 derecede gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Çelenk sunumunun ardından şehit olan öğretmenler ve görevi başında hayatını kaybeden öğretmenler anısına saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşunun başlamasıyla birlikte yolda hareket halindeki vatandaşlar da soğuk havaya rağmen şehit öğretmenler anısına saygı duruşuna geçti. Saygı duruşu sonrası okunan İstiklal Marşı’nın ardından çelenk sunma töreni sona erdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom