Çocuklardan asker ağabeylerine çay ve meyve ikramı

Erzurum'un Aşkale ilçe merkezinde gerçekleştirilen bir toplantıya İlçe Jandarma Komutanlarını getiren askerler, araç başında bekledikleri esnada mahalle çocuklarından büyük ilgi gördü.

Çocuklardan asker ağabeylerine çay ve meyve ikramı
Erzurum
Erzurum’un Aşkale ilçe merkezinde gerçekleştirilen bir toplantıya İlçe Jandarma Komutanlarını getiren askerler, araç başında bekledikleri esnada mahalle çocuklarından büyük ilgi gördü.

Havanın soğuk olmasından dolayı çocuklar, asker ağabeylerine önce çay sonrasında da evlerinde kendi elleriyle hazırladıkları meyveleri ikram etti. Kendilerinin de ileride bu kutsal görevi seve seve yapacaklarını belirten çocuklar, "Şu anda bizlerin vatanımızda, memleketimizde ve evlerimizde rahat rahat korkmadan güven içinde yaşıyorsak bu asker ağabeylerimiz sayesinde. Allah nasip ederse bizler de sıramız geldiğinde bu kutsal görevi seve seve yapacağız. Anne, babamız bizlere asker ocağı demek peygamber ocağı demek olduğunu her seferinde söyleyip bizlere vatan sevgisini aşılıyorlar. Belki biz de gittiğimiz başka şehirlerde askerlik yaptığımızda bizlere de oranın insanları ikramlarda bulunur. Hem bizler misafirperver insanlarız" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...