Ortaokul öğrencilerinden öğretmenlerine duygulandıran sürpriz

Sivas'ta özel bir ortaokul öğrencilerinin, 24 Kasım Öğretmeler Günü dolayısıyla öğretmenleri için hazırladıkları kareografi öğretmenleri duygulandırdı.

Ortaokul öğrencilerinden öğretmenlerine duygulandıran sürpriz
Sivas
Sivas’ta özel bir ortaokul öğrencilerinin, 24 Kasım Öğretmeler Günü dolayısıyla öğretmenleri için hazırladıkları kareografi öğretmenleri duygulandırdı.

Özel bir ortaokulda okuyan öğrenciler Öğretmenler Günü dolayısıyla hazırladıkları kareografi için bir hafta boyunca hazırlandılar. Öğrenciler hazırladıkları sürprizde sanatçı Duman’ın hafızalarda yer eden şarkısı, “Senden daha güzel” şarkısının sözlerini kullandı. Sürprizden habersiz öğretmenler normal 24 Kasım Öğretmenler Günü programını sürdürürken, programın bitimine doğru salonun ışıkları söndü. Bu arada ayağa kalkan 100 civarında öğrenci ışıkların açılması ile hep bir ağızdan şarkıyı söylemeye başladı. Öğrenciler şarkıyı söylerken ellerindeki öğretmenlerinin fotoğraflarını da havaya kaldırdı. Sürpriz karşısında duygu yoğunluğu yaşayan öğretmenler şaşkınlıklarını attıktan sonra öğrencileri ile birlikte şarkıya eşlik etti. Öğretmenler duygulandıklarını belirterek sürprizin kendilerini mutlu ettiğini söylediler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...