Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Türkiye’nin tezlerine uygun sonuçlar ortaya çıkıyor"

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Soçi'de Türkiye'nin tezlerine uygun sonuçlar ortaya çıktığını belirtti.

Başbakan Yardımcısı Akdağ: Erzurum
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Soçi’de Türkiye’nin tezlerine uygun sonuçlar ortaya çıktığını belirtti.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Erzurum’da düzenlenecek ilçe kongrelerine katılmak üzere kente geldi. Akdağ, Erzurum Havalimanında basın mensuplarına açıklama yaptı.

Konuşmasına 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak başlayan Akdağ, "Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bütün öğretmenlerin ellerinden öpüyorum. Öğretmenlik çok bambaşka bir meslek. Ahirete göçmüş olan bütün öğretmenlerin mekanları cennet olsun. Öğretmenlerimiz iyi ki varlar" dedi.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Türkiye, Rusya ve İran’ın katılımıyla Rusya’nın Soçi kentinde düzenlenen zirvede Türkiye’nin tezlerine uygun sonuçlar ortaya çıktığını belirterek şunları söyledi:

"Soçi’de çok önemli bir toplantı yapıldı. Toplantılar devam edecek. Büyük ölçüde Türkiye’nin tezlerine, başından beri ortaya koyduğumuz tezlere uygun sonuçlar ortaya çıkıyor. Suriye’de biz bütün ülkenin bütünlüğünden yanayız, başından beri bu meselenin bir anayasa değişikliğiyle seçimde ehil olan kişilerin katılmasıyla ve böylece demokrasinin varlığıyla meselenin çözüleceğine inanıyoruz. Umut ediyorum ki bu yönde devam edecek."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...