Kadınların 25 Kasım standına yoğun ilgi gösterdi

Diyarbakır'ın Bağlar Belediyesi Kardelen Kadın Merkezinin 25 Kasım Dünya Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü standına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Kadınların 25 Kasım standına yoğun ilgi gösterdi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar Belediyesi Kardelen Kadın Merkezinin 25 Kasım Dünya Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü standına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bağlar Belediyesi Kardelen Kadın Merkezinin 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Ninova Alışveriş Merkezinde açtıkları stantta vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat ve Başkan Yardımcıları standı ziyaret ederek vatandaşlara bilgilendirme yaptı. Kardelen Kadın Merkezi çalışanları bir gün boyunca açtıkları stantta vatandaşlara ’Şiddet nedir’ sorusunun tanımını sorarak tek cümleyle resim şövalyesi üstüne yerleştirdikleri mukavva kağıdına yazmaları istediler. Vatandaşların bu soruya verdikleri farklı cevaplar ortaya çok farklı sonuçlar çıkardı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...