Ali Korkut, öğretmenler gününü okulda kutladı

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı ALi Korkut, Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ile birlikte öğretmenler günü nedeniyle Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMPO) ve Abdurrahim Şerif Beygu okullarını ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. Öğretmenlere çiçek veren Ali Korkut, GAMPO'dan da bir plaket aldı.

Ali Korkut, öğretmenler gününü okulda kutladı
Erzurum
Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı ALi Korkut, Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın ile birlikte öğretmenler günü nedeniyle Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMPO) ve Abdurrahim Şerif Beygu okullarını ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı. Öğretmenlere çiçek veren Ali Korkut, GAMPO’dan da bir plaket aldı.

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ile Ak Parti Yakutiye İlçe Başkanı Recep Aydın, öğretmenler günü nedeniyle öğretmenlerin gününü okullara giderek kutladılar. Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulunu ziyaretlerinde Ali Korkut ve Recep Aydın’ı Okul Müdrü Şanal Rüştü Akal ve öğretmenler karşıladı. Korkut’a burada öğrenciler tarafından çiçek verildi. Ardından okulda düzenlenen ’Öğretmenler Gnüü’ etkinliğine iştirak eden Korkut ve Aydın, öğrencilerden oluşan korunun söylediği "Sen Varsın Öğretmenim" isimli şiiri ve öğretmen temalı dinletiyi Şanal Akal ile birlikte dinlediler. Ali Korkut ve Recep Aydın, öğretmenlerin gününü kutlarken, çiçek verdiler. Okul öğretmenleri ise bu önemli günde kendilerini unutmayan Başkan Korkut’a plaket sundular.

Ardından Ali Korkut ile Recep Aydın, Sanayi semtinde bulunan Abdurrahim Şerif Beygu okulunu ziyaret ettiler. Burada Okul Müdürü Taner Serinkaya ve öğrenciler tarafından karşılanan Korkut ve Aydın, okulda görevli öğretmenlerin gününü kutladılar.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...