Burhaniye’de Elazığlılar Gecesi düzenlendi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Körfezde yaşayan Elazığlıların katıldığı Elazığlılar Gecesi İskele'de yapıldı. Değişik mesleklerden yaklaşık 100 kişinin katıldığı gecede eğlence düzenlenmezken, Emekli Öğretmen Ayşe Yumuşak’a şiir kitabı hediye edildi.

Burhaniye’de Elazığlılar Gecesi düzenlendi Güncel

Burhaniye de Ömer Taşdelen’in öncülüğünde bir araya gelen Elazığlıların 5.buluşması İskele'de yapıldı. Konuklara çiğ köfte ikramı yapılırken, Elazığlı berber Bedri Tekin’in geçtiğimiz günlerde vefat etmesi üzerine etkinliğin eğlence bölümü iptal edildi. Elazığlılar Gecesi’ne, Kocaseyit Havalimanı Müdürü Mehmet Kaya, Baski Körfez Müdürü Zülfü Beltekin, Emniyet Müdürü Erhan Alkaya, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Orhan Güngör, DSİ  Başmühendisi Babür Çatalpınar ile işadamları Efraim Altay, Hasan Bulut, İbrahim Yılmaz  ve Hulusi Keke ile Körfez Oğuz Boyları Derneği Başkanı Beytullah Duyar’ın da katıldığı gecede bol bol sohbet edildi ve Elazığ anıları dile getirildi. Konuklara teşekkür eden Ömer Taşdelen, öğretmenler gününü kutlarken, Emekli Öğretmen Ayşe Yumuşak’a şiir kitabı hediye etti. Taşdelen, işletme sahibi Mustafa Kayacık’a da teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...