Öğretmenler Masa Tenisinde Yarıştı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Oltu'da öğretmenler ile kamu kurumlarında görevli personellerin katılımıyla masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Öğretmenler Masa Tenisinde Yarıştı
Erzurum
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Oltu’da öğretmenler ile kamu kurumlarında görevli personellerin katılımıyla masa tenisi turnuvası düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen masa tenisi turnuvasına 27 öğretmen ile çeşitli kamu kurumlarında görevli 8 personel katıldı. Toplamda 33 kişinin katıldığı turnuva İlçe Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen müsabakalar sonunda dereceye giren katılımcılara madalyaları verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Bektaş, “Amacımız öğretmenlerimize bir gün de olsa derslerin stresinden kurtulup spor yapmalarını ve böyle bir heyecanı yaşamalarını sağlamak. Katılım gösteren hocalarımıza ve kamu kurum personellerimize teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Murat Manas Demir de turnuvaya katılanlar arasındaydı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...