AK Parti Tekman İlçe kongresi yapıldı

AK Parti Tekman İlçe kongresi Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ'ın katılımıyla yapıldı.

AK Parti Tekman İlçe kongresi yapıldı
Erzurum
AK Parti Tekman İlçe kongresi Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla yapıldı.

Tekman Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongreye katılım oldukça yoğun oldu.

Kongreye Başbakan Yardımcısı Akdağ’ın yanı sıra Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kongrede konuşan Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ, AK Partinin millete hizmet için kurulduğunu belirterek. Geçen 15 yıllık Ak parti iktidarında Türkiye’nin üç kat büyüdüğünü söyledi.

Teröre fırsat verilmeyeceğini söyleyen Prof. Dr. Akdağ, “Türk de Kürt de kardeştir. Geçmişte 15-16 yaşlarındaki çocuklarımızı dağa kaçırıp hayatlarını kararttılar. Bizler onların inlerine girdik. Artık PKK bitti” dedi.

Konuşmasında Erzurum - Tekman karayolunda yapılacak olan Palandöken tüneline de değinen Prof. Dr. Akdağ, Nisan ayında projeye başlanacağını ve 2019 yılına kadar tamamlanmasının amaçlandığını söyledi.

Kongrede tek aday olan mevcut İlçe Başkanı Taner Özer yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...