Erzincan Belediyesi kışa hazır

Erzincan Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yaşanılabilecek sorunları önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamladı.

Erzincan Belediyesi kışa hazır
Erzincan
Erzincan Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yaşanılabilecek sorunları önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamladı.

Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy yaptığı açıklamada;“ Erzincan Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. 30 araç ve 400 personel ile gerekli planlamamızı gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizden isteğimiz zorunlu olmadıkça kendi araçlarını kullanmamaları, toplu taşıma araçlarını kullanmaları ve kendi araçlarını da gelişi güzel yol kenarlarına bırakmamalarıdır. Biz her türlü tedbiri aldık. Umuyoruz ki sorunsuz bir kış geçireceğiz. Ayrıca şehrimizde ihtiyaçlı ailelerimizin içinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Dışarıda kalan hemşehrilerimiz için misafirhanemizi onlar için açtık. Bunun yanında yakacak problemi olmayan hemşehrilerimizin de ihtiyaçlarını karşılayacağız. Mesai arkadaşlarıma çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Gerçekleştirilen incelemelerde Başkan Başsoy’a, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Osman Alanur eşlik etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...