Misaş’tan öğretmenlere anlamlı hediye

Misaş Marketler Zinciri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı.

Misaş’tan öğretmenlere anlamlı hediye Güncel

Misaş Marketler Zinciri, öğretmenler için “40 Yıl Hatırımız Olsun Diye 1.000 Fincan Takımı Hediye” sloganıyla yaptıkları kampanya çekilişinde hediye kazanan öğretmenleri okullarında ziyaret eden Yönetim kurulu başkanı, üyeleri ve çalışanları hediyeleri dağıttı.

Misaş Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Aytunç Sunguroğlu yaptığı açıklamada, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlerimizin bir nebze de olsa yüzünü güldürmek ve bu anlamlı günde öğretmenlerimizi mutlu etmek adına böyle bir organizasyon yaptıklarını, öğretmenlerimizin de bizleri hatırlaması için ve 40 yıl hatırımız olsun diye de fincan takımı hediye ettiğini söyleyerek Yünlüce Ortaokulu’nda öğretmen olan Neslihan Turan ve Yıldızbağları Ortaokulu’nda öğretmen olan Dilek Yavuz Karakaş'a hediyesini takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...