Ücretsiz ve eğlenceli kayak keyfi

Çocuklar yumurtatepe kayak tesisleri adını verdikleri ve kendileri oluşturdukları kayak parkurunda gönüllerince ücretsiz olarak eğleniyor.

Ücretsiz ve eğlenceli kayak keyfi
Sivas
Çocuklar “yumurtatepe kayak tesisleri” adını verdikleri ve kendileri oluşturdukları kayak parkurunda gönüllerince ücretsiz olarak eğleniyor.

Sivas’ta havaların soğuması ve mevsimin ilk karının yağmasına en çok çocuklar sevindi. Sivas’ta ulunan Yıldızdağı Kayak Tesisi’ne gitme imkanı bulamayan çocuklar Yumurtatepe Kayak Tesisleri olarak adlandırdıkları ve kendileri oluşturdukları pistte gönüllerinde eğleniyor. Karın yağması ile leğen, naylon ve kızaklarını alan çocuklar Yumurtatepe’ye akın etti. Çocukların eğlencesi ve mutlulukları yüzlerine yansıdı. Zaman zaman küçük kazalar da yaşandı.

Çocuklar eğlendiklerini belirterek, “Burası bizim için ikinci Yıldızdağı kayak tesisi. Burayı kayak için çok uygun bir yer. Her kar yağdığında buraya geliyoruz. Leğen, tepsi, naylon ne bulursak onunla kayıyoruz. Yıldızdağı Kayak Merkezi’ne gidemiyoruz ama burası kayak tesislerini aratmıyor" dediler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...