Elazığ protokolü Kamu Spotu ile kadına şiddete dikkat çekti

Elazığ il protokolü 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet İle Mücadele Günü nedeniyle çekilen Kamu Spotu için ekran karşısına geçti.

Elazığ protokolü Kamu Spotu ile kadına şiddete dikkat çekti Güncel

Elazığ Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet İle Mücadele Günü’nde farkındalık oluşturmak amacıyla kamu spotu hazırladı. Hazırlanan kamu spotunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görüşlerinin yanı sıra Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, eğitimci Tuba Demirkıran ve yerel sanatçı Burhan Gedik’de yer aldı.

Her türlü şiddetin dünya ülkelerinin küresel sorunu olduğunu belirten Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Keskin,toplumlar içerisinde çeşitli şekillerde tezahür ettiğini aktardı.

Elazığ Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak, kadına yönelik şiddet ile mücadeleye katkıda bulunmak istediklerini aktaran Keskin," Şehrimizde kadına yönelik şiddetle mücadeleye farkındalık oluşturabilmek amacıyla hazırladığımız ve çok değerli il yöneticilerimiz ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarının da yer aldığı kamu spotu ile ’kadına yönelik şiddet insanlığa ihanettir’ diyoruz" ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...