Vali Sonel’den "Öğretmenlere Paris" jesti

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, 24 öğretmeni Fransa'nın başkenti Paris'e gönderecekleri söyledi.

Vali Sonel’den Tunceli
Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, 24 öğretmeni Fransa’nın başkenti Paris’e gönderecekleri söyledi.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncal Sonel, öğretmenlere yönelik bir otelde program düzenledi. Düzenlenen programda bir sürprizi açıklayan Vali Sonel, fedakarca görevlerini sürdüren öğretmenlerden 24’ünü Fransa’nın başkenti Paris’e göndereceklerini açıkladı.

Kentte birlik ve beraberlik içinde çalışıldığını aktaran Vali Sonel, Valilik ve Belediyenin tüm kapılarının öğretmenler dahil herkese açık olduğuna vurgu yaptı.

unceli’nin terör olaylarıyla değil eğitimdeki başarısıyla anılması için özveriyle çalışan öğretmenleri 4 günlük Paris gezisine göndereceklerini açıklayan Sonel, “Bizlerde büyük emekleri olan öğretmenlerimizi şükranla anıyorum. Kuralar çekilecek. 3 gece 4 gün Paris’te güzel günler geçirmenizi diliyorum” dedi.

Programda çekilen kurayla Paris’e gidecek olan 24 öğretmen belirlendi. Kuradan ismi çıkan öğretmenler sevincini arkadaşlarıyla paylaştı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...