Taraftarlardan futbolculara çiğköfte partisi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor'a Azrailler taraftar grubu çiğköfte partisi düzenledi.

Taraftarlardan futbolculara çiğköfte partisi
Diyarbakır
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor’a Azrailler taraftar grubu çiğköfte partisi düzenledi.

Azrailler taraftar grubunun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte söz alan Azrailler grubu başkanı Orhan Tuma, tüm taraftarların tek vücut olarak Diyarbekirspor’un yanında olduğunu belirtti. Tuma, günü birlik anlayışlar içinde olmadıklarını, sürece ve koşullara göre davranmadıklarını kaydetti. Takımın başarısı için her türlü fedakarlığı yaptıklarını ve bundan sonra da yapacaklarına değinen Tuma, “Elimizden geleni yapıyoruz. Sizleri ve yönetimimizin yalnız bırakmıyoruz. Bütün zorluklara rağmen yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bizim yaptığımız fedakarlıkların karşılığını almak istiyoruz. Bu fedakarlığın karşılığı da şampiyonluktur” dedi.

Tuma, zorlu Turgutluspor maçı öncesinde derneklerini ziyaret eden futbolculara teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Futbolcular da bu anlamlı misafirperverlikten dolayı Azrailler taraftar grubu üyelerine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...