Başkanlardan kanser hastası Şahin’e ziyaret

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ve AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni kanser tedavisi gören Sadık Şahin'i ziyaret etti.

Başkanlardan kanser hastası Şahin’e ziyaret
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ve AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni kanser tedavisi gören Sadık Şahin’i ziyaret etti.

Dört yıl önce kanser hastalığına yakalanan 5 yıllık evli olan 27 yaşındaki Sadık Şahin, Kahta Devlet Hastanesinde tedavi görüyor. Maddi ve manevi olarak Sadık Şahin’in yanında olduklarını belirten Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ve AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi AbdulKadir Dost’tan Şahin’in sağlık durumu hakkında bilgiler aldı.

Toprak ve Yeni daha sonra hastanede yatmakta olan diğer hastaları ziyaret ederek moral verip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...