Muhtarlara kadına yönelik şiddeti önleme eğitimi

Elazığ'da, muhtarlara kadına yönelik şiddeti önleme eğitimi verildi.

Muhtarlara kadına yönelik şiddeti önleme eğitimi Güncel

Aile ve Sosyal Politikalar Elazığ İl Müdürlüğüne bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi tarafından ’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ’ kapsamında muhtarlara eğitim verildi. Müdürlüğün konferans salonunda düzenlenen programla muhtarlara , şiddete uğrayan kadınlara nasıl destek verilmesi gerektiği anlatıldı.

Desteğe ihtiyaç duyan kadınların yalnız olmadığını belirten İl Müdür Yardımcısı Ahmet Atalan, "Kadınlar Alo 183 Sosyal Destek Hattı’nı arayarak bireysel olarak başvurabilirler. Danışma hizmeti ücretsiz ve gizlilik ilkesine dayalı olarak veriliyor" dedi.

Konuşmanın ardından soru cevap şeklinde devam eden programa İl Müdür Yardımcısı Ahmet Atalan , Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Orhan Yavuz ve muhtarlar katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...