Öğretmenler Gününde şehit ailesi unutulmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla birçok okulda gündüz ve gece programları tertiplenirken, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılında Ataşehir Mahallesinde hizmet vermeye başlayan Şehit Burhan Gatfar Ortaokulu öğretmenleri de akşam yemeğinde bir araya geldi.

Öğretmenler Gününde şehit ailesi unutulmadı Güncel

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Şube Müdürü Fatih Kömürcü, okula adı verilen Şehit Polis Burhan Gatfar’ın eşi Semra Gatfar ve çocukları Ömer Baki ve Batuhan Gatfar ile okul öğretmenlerinin katıldığı programda söz alan Okul Müdürü Abdülkadir Arısoy “Bu güzel akşamda bizleri yalnız bırakmayan başta kahraman şehidimizin ailesi ve Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk olmak üzere okul öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk de “Tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü içtenlikle tebrik ediyorum, tüm fedakar öğretmenlerimize de özveri çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki sizlerin gayretleriyle Elazığ, eğitim alanında yeniden bir marka şehir haline gelecektir” dedi. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...