Bingöl’de PKK’ya kış darbesi!

Bingöl'de bölücü terör örgütü PKK'ya yönelik yapılan sonbahar ve kış operasyonlarında 4 adet basma düzenekli el yapımı patlayıcı, 1 adet C-4 plastik patlayıcı ile çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Bingöl’de PKK’ya kış darbesi! Bingöl

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bingöl’ün Kiğı-Adaklı ilçeleri kırsalında icra edilen sonbahar ve kış operasyonları kapsamında BTÖ’nün kış üslenmesini engellemek ve teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla icra edilen operasyonda bir sığınak içerisinde 300 gram C-4 patlayıcı ve bol miktarda yaşam ve giyim malzemesi, arazide tuzaklanmış vaziyette 4 adet basma düzenekli el yapımı patlayıcı (EYP) ele geçirilmiştir" denildi.

Valilik, güvenlik güçlerinin bölge halkının da desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla il genelinde bölücü terör örgütü ile mücadelesini kararlılıkla sürdürdüğünü aktardı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...