Ömer Serdar'ın Facebook ve Twitter hesapları hacklendi

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Ömer Serdar'ın Facebook ve Twitter hesapları, terör örgütü PKK sempatizanları tarafından siber saldırıya uğradı.

Ömer Serdar'ın Facebook ve Twitter hesapları hacklendi Güncel

Yaklaşan seçimler öncesinde Elazığ’da geniş kitleler tarafından desteklenen AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Ömer Serdar’ın sosyal medya hesaplarındaki profil ve kapak fotoğrafları yerine terör örgütünün sözde bayrağına ait fotoğraflar yerleştirilmesi her kesimden tepki gördü.

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Günümüzün önde gelen iletişim araçları arasında yer alan sosyal medya hesapları, siyasilerimiz tarafından da yoğun olarak kullanılmaktadır. Her kesimden yoğun bir destek gören AK Parti Milletvekili Adayımız Ömer Serdar’ın Facebook ve Twitter hesapları yasa dışı terör örgütü tarafından saldırıya uğrayarak, sayfada terör örgütünün propagandasına yer verilmiştir. Sayın Milletvekili Adayımız nezdinde seçmen kitlesini de kapsayan bu hain saldırıyı kınıyoruz. Sayın Serdar’ın ilimizde geniş kitleler tarafından desteklenmesini kabullenemeyen bu çevrelerin böylesi saldırılarına halkımız sandıkta gereken cevabı verecektir” denilerek, gerekli yasal işlemlerin başlatıldığı kaydedildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom