MHP’ye Olur’da sevgi seli

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ve beraberindekiler istişare toplantıları kapsamında Olur'u ziyaret etti.

MHP’ye Olur’da sevgi seli
Erzurum
Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ve beraberindekiler istişare toplantıları kapsamında Olur’u ziyaret etti.

İl Başkanı Naim Karataş, ilçede yaşanan genel sıkıntılar ve sorunlar üzerine vatandaş ile sohbet etti. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle zor günler geçirdiklerini dile getiren esnafa Karataş “Milliyetçi Hareketin iktidarında adaletsiz gelir dağılımını ortadan kaldırarak esnafı içinde bulundukları zor durumdan kurtaracağız” dedi.

Esnafla bir araya gelen Karataş Olur’ da bulunmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade ederek, “Öncelikle sizlere Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin selamlarını getirdiğimi belirtmek isterim. Bizler bilge liderimizin öncülüğünde ve onun fikirleri doğrultusunda çalışma gayreti içerisinde bulunmaktayız. Üzülerek belirtmek istiyorum ki; esnafımız, yanlış ekonomik politikalar yüzünden bitkin ve çaresiz durumda. Herkesin yüzünde hemen hemen aynı tedirginlikler var. Çay içmek için girdiğimiz kahvehanelerde sessizlik ve endişe yaşandığını, alışveriş yaptığımız bakkalların tedirgin olduğunu, yolculuk yaptığımız minibüsçülerin dertli, taksicilerin yılgın olduğunu, yemek yediğimiz lokantacıların düşünceli, ekmek aldığımız fırıncıların hayatın güçlükleriyle boğuştuğunu üzülerek görmekteyiz. Bu sebeple esnafın sorunun çözmek bizim en büyük hedeflerimizden birisidir” dedi.

Daha sonra ilçe teşkilat binasında bir toplantı düzenleyerek ziyaretini sonlarından Karataş, küçük esnaf ve sanatkârların desteklenerek sorunlarının ortadan kaldırılacağını belirtti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...