CHP Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçadağ İlçe Kongresi yapıldı. Kongrede İlçe Başkanlığına Ali Aslan seçildi.

CHP Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan oldu
Malatya
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçadağ İlçe Kongresi yapıldı. Kongrede İlçe Başkanlığına Ali Aslan seçildi.

CHP Akçadağ İlçe Kongresi CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın katılımı ile Akçadağ Öğretmenevinde yapıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve 3 adayın yarıştığı kongrede CHP Akçadağ İlçe eski Başkanı Ali Aslan 53 oy alırken, mevcut başkan Muhiddin Şahin 34, Cihangir Solak ise 6 oy aldı. Bu sonuçların ardından Ali Aslan CHP Akçadağ İlçe Örgütü’nün yeni başkanı oldu. Kongre sonrası kısa bir teşekkür konuşması yapan Aslan, kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini belirterek kongrenin kazananının demokrasi olduğunu söyledi.

Akçadağ Öğretmen Evinde gerçekleştirilen kongreye CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğlulları, Akçadağ Muhtarlar Dernek Başkanı Eyüp Gönültaş, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Malatya Şube Başkanı Yunus Millioğulları ile partililer katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...