Usta öğreticilere ‘terörle mücadele’ semineri

Adıyaman Halk Eğitimi Merkezi Rehberlik Servisince organize edilen ve İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünden görevli Polis Memuru Mulla Karakuş tarafından ÇATOM'da görevli usta öğretici ve kursiyerlere yönelik bilgilendirme ve önleme faaliyetleri konulu seminer verildi.

Usta öğreticilere ‘terörle mücadele’ semineri
Adıyaman
Adıyaman Halk Eğitimi Merkezi Rehberlik Servisince organize edilen ve İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünden görevli Polis Memuru Mulla Karakuş tarafından ÇATOM’da görevli usta öğretici ve kursiyerlere yönelik bilgilendirme ve önleme faaliyetleri konulu seminer verildi.

ÇATOM binasında seminer veren polis memuru Mulla Karakuş, Ülkemizde ve Dünyada terör ve terörün çeşitleri üzerine açıklamalarda bulundu. Hiçbir terörün birbirilerinden farklı olmadığını dile getiren Karakuş, Devlet ve vatandaş el ele verdiği zaman terör ve terör örgütlerimin buralarda barınamayacağını söyledi.

Mulla Karakuş, “Biz Emniyet görevlileri olarak vatandaşımızın güvenli ve huzurlu bir hayat sürmesi için çalışıyoruz. Siz kıymetli vatandaşımızın da her zaman bize ulaşmasını ve bizimle iletişim kurmasını önemsiyoruz “ dedi.

Karakuş, özellikle anne ve babaların çocukları ile sevgi temelli iletişim kurmalarını, onlardan sevgi ve merhametini eksik etmemelerini söyledi.

Seminer sonunda konuşan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Aziz Özbilgiç “ Kurslarımızın yoğun olduğu alanlarda sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde usta öğreticilerimize ve kursiyerlerimize yönelik terör ve uyuşturucu ile mücadele seminerleri düzenlemekteyiz. Kadın ve Gençlik Merkezlerimizde kurs gören yaklaşık 250 kursiyerimize bu semineri verdik. Amacımız, vatandaşımızı önemli konularda bilgilendirmek. Huzurun, güvenin ve hoşgörünün kenti Adıyaman’ımızın güzel insanlarına güzel hizmetler sunmaktır. Bu anlamlı çalışmalardan dolayı katkı sunan İl Emniyet Müdürlüğümüze, ÇATOM çalışanlarına ve Rehber Öğretmenimiz Sezai Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

ÇATOM sorumlusu Zeynep Erdem ise, Halk Eğitimi ve İl Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...