Muhtar Taş evi yanan aileye yardım çağrısında bulundu

Adıyaman'da önceki gün 3 katlı bir binanın zemin katında çıkan yangında evdeki eşyaların büyük kısmı tamamen yandı.

Muhtar Taş evi yanan aileye yardım çağrısında bulundu
Adıyaman
Adıyaman’da önceki gün 3 katlı bir binanın zemin katında çıkan yangında evdeki eşyaların büyük kısmı tamamen yandı.

Önceki gün Turgut Reis mahallesi 116 sokak içerisinde ki 3 katlı binanın zemin katında yangın çıktı. Feyzullah Ertürk’ün oturduğu evin elektrik kontağından kaynaklanan yangın kısa sürede büyüyerek evin tamamını sardı. Yangında evin oturma ve çocuk odası tamamen yanarken, diğer kısımlar ise dumandan zarar gördü.

Turgut Reis Mahalle Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş, evi yanan aileyi ziyaret ederek, hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.

Muhtar Taş, “Üç çocuğu ile kaldığı evde çıkan yangında Feyzullah Ertürk’ün neredeyse tüm eşyalara kullanılmaz hale gelmiş. Devamlı işi olmayan ve geçici işlerde çalışan bu kardeşimize hayırseverlerin yardım etmesini bekliyoruz. Evdeki beyaz eşyadan, oturma gurubu ve yataklara kadar her şey yanmış yada kullanılmaz hale gelmiş. Duyarlı vatandaşlarımız ve hayırsever işadamlarımızın ailemize sahip çıkmasını bekliyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...