Kulplu sporculardan kan bağışına destek

Pasur Belediyespor Kulübü, Türk Kızılayı Kulp Şubesi tarafından düzenlen kan bağışı etkinliğine destek verdi. Pasur Belediyespor Kulübü Başkanı Cihan Sari, teknik heyet ve futbolcular, Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Kulplu sporculardan kan bağışına destek
Diyarbakır
Pasur Belediyespor Kulübü, Türk Kızılayı Kulp Şubesi tarafından düzenlen kan bağışı etkinliğine destek verdi. Pasur Belediyespor Kulübü Başkanı Cihan Sari, teknik heyet ve futbolcular, Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Pasur Belediyespor Kulübü Başkanı Cihan Sari, “Gençlere bir taraftan sporun güzel ahlakını, bir taraftan da toplum içerisinde ki davranışlarda nasıl davranmaları gerektiğine dair bilgiler veriyoruz. Topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirme noktasında bir bilinç oluşturmaya çalışıyoruz. Pasur Belediyespor olarak Türk Kızılay’ı tarafından düzenlenen ‘Bir Ünite Kan Üç Can’ kampanyasına bizlerde destek vermek için futbolcu kardeşlerimizle birlikte kan bağışında bulunuyoruz. Kan bağışında bulunan futbolcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bütün vatandaşlarımızı da bu duyarlı kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

Kan bağışında bulunan Takım Kaptanı Cihan Akdeniz ise, “Bütün takım arkadaşlarımızla birlikte Kızılay’a kan bağışında bulunmak için geldik. Sağ olsun ben ve takım arkadaşlarımın hepsi kan bağışında bulunduk. Kan bağışında bulunmak çok güzel bir şey. Bütün vatandaşlarımızın da bu konuya duyarlı olmalarını istiyoruz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...