SDT, Tunceli ve Sivas’ta perde açacak

Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT) Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi'nde ve Anadolu'nun çeşitli yerlerinde perde açarak, sanatseverlerle aralıksız buluşmaya devam ediyor.

SDT, Tunceli ve Sivas’ta perde açacak
Sivas
Sivas Devlet Tiyatrosu (SDT) Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinde perde açarak, sanatseverlerle aralıksız buluşmaya devam ediyor.

SDT, Kasım ayının son haftasında bu tiyatro sezonuna iddialı başlangıç yapan ve seyircilerin beğenisini toplayarak kapalı gişe oynayan ’Leyla ile Mecnun’ isimli oyuna Tunceli ve Sivas’ta perde açacak.

Haftaya ’Leyla ile Mecnun’ adlı oyunla Tunceli İl Kültür Merkezi Sahnesi’nde perde açarak başlayan SDT, aynı oyunla 30 Kasım Perşembe ve 1 Aralık Cuma günü saat 19:30’da, 2 Aralık Cumartesi günü ise saat 14:00 ve 19:30’da Atatürk Kültür Merkezi Sahnesi’nde Sivaslı sanatseverle buluşacak.

SDT, Kasım ayında olduğu gibi Aralık ayında da dekoru, müziği ve oyunculuk performansıyla tiyatro seyircisini büyüleyen birbirinden iddialı oyunlara perde açacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...