Öğrenciler Adıyaman Üniversitesini gezdi

Adıyaman'ın Besni Şehit Eren Kupal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir grup, Adıyaman Üniversitesini ziyaret ederek üniversite merkez külliyesini gezdi.

Öğrenciler Adıyaman Üniversitesini gezdi
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni Şehit Eren Kupal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir grup, Adıyaman Üniversitesini ziyaret ederek üniversite merkez külliyesini gezdi.

Adıyaman Üniversitesini tanımak ve yükseköğretim kurumları hakkında bilgi almak amacıyla gerçekleştirilen gezide Adıyaman Üniversitesi ve öğretim programları hakkındaki tanıtım sunumunun ardından öğrenciler merkez külliyeyi gezerek bilgi aldı. Adıyaman Üniversitesi içerisinde bulunan kültürel ve tarihi alanlar ile külliye alanını gezen öğrenciler ve okul öğretmenleri, yapılan çalışmalar ve üniversitenin gelişmişliğini yakından gördüklerini belirterek, çalışmalarda emeği geçen Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ile akademik ve idari çalışanlara teşekkür etti.

Gezi programı sonucu üniversitenin sahip olduğu imkanlar ve sunmuş olduğu hizmetler bakımından beklentilerinin çok üstünde olduğunu dile getiren öğrenciler, Adıyaman Üniversitesini tercih edilebilecek nadir üniversitelerden biri olduğunun altını çizdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...