Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig müsabakaları başladı

İnönü Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı ve 5 gün sürecek Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig müsabakaları açılış seremonisiyle başladı.

Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig müsabakaları başladı
Malatya
İnönü Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı ve 5 gün sürecek Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig müsabakaları açılış seremonisiyle başladı.

Malatya İnönü Üniversitesi voleybol önemli bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. İnönü Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı ve 5 gün sürecek Üniversitelerarası Voleybol 2.Lig müsabakaları Rektör Ahmet Kızılay’ın da katıldığı açılış seremonisiyle start aldı. Turnuvada, 8 bayan, 8 erkek olmak üzere toplam 16 takımın mücadele ederken, turnuvaya İbrahim Çeçen Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Alparslan Üniversitesi, Artuklu Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Erzincan Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Batman Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, İnönü Üniversitesi takımları katılıyor. Müsabakalarda erkek takımları maçlarını Battalgazi Kampusu Spor Salonunda oynarken, bayan takımları ise İnönü Üniversitesi Spor Salonunda oynuyor. Organizasyonun açılışında bütün takımlara başarılar dileyen İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay, öğrencilere sporun ruhuna uygun mücadele etmelerini de söyledi. İnönü Üniversitesi olarak iyi bir ev sahipliği yapmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Kızılay, “Öncelikle ben şehrimize, üniversitemize hoş geldiniz. Güzel mücadeleler bekliyoruz. Umarım 5 sürecek bu müsabakalar heyecanlı ve çekişmeli olur. Bütün takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...