Keban Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı

Elazığ'ın Keban ilçesinde Köylere Hizmet Götürme Birliği 2. Olağan Toplantısı gerçekleştirildi.

Keban Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Güncel

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hacı Fevzi Efendi salonunda Keban Kaymakamı Hayrettin Baskın başkanlığında, İlçe Özel İdare Müdürü ve Keban Köylere Hizmet Götürme Birliği sorumlusu Sadi Oruç, ilçe ve il meclis üyeleri Abdultalip Deniz, Muzaffer Bulut ile 30 köy muhtarının katılımıyla toplantı yapıldı.

Kaymakam Baskın, KÖYDES Projesi kapsamında 14 proje gerçekleştiklerini belirterek, projelere 566 bin 153 lira harcandığını söyledi.

Baskın, "Köylerimize ait çeşitli küçük sorunlar da giderilmiştir. Bundan sonraki yatırımların hayırlarla yerine getirilmesini temenni ediyor ve önümüzdeki yıl yapacağımız çalışmalarda başarılar diliyorum." dedi.

Geçen yılın faaliyet raporunun okunması ve kesinleşen bütçenin onaylandığı toplantıda, 2017 yılına ait çalışmaların devam ettiği belirtilirken, 2018 yılı tahmini bütçe ve çalışma yöntemi oylanarak kabul edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...