Diyarbakır Çarşı grubundan örnek davranış

Beşiktaş'ın taraftar grubu olan Çarşı'nın Diyarbakır'daki üyeleri, örnek bir uygulamaya imza attı. Çarşı grubu, Çınar ilçesindeki bir okula kırtasiye ve giyim malzemeleri yardımında bulundu.

Diyarbakır Çarşı grubundan örnek davranış
Diyarbakır
Beşiktaş’ın taraftar grubu olan Çarşı’nın Diyarbakır’daki üyeleri, örnek bir uygulamaya imza attı. Çarşı grubu, Çınar ilçesindeki bir okula kırtasiye ve giyim malzemeleri yardımında bulundu.

Çarşı Diyarbakır grubu üyeleri, öğrencilerin umudu olmaya devam ediyor. Beşiktaşlı taraftarlar, Çınar ilçesin bağlı Yuvacık Köyü İlkokulunda eğitim gören 155 öğrenciye kırtasiye yardımı, 20 öğrenciye de giyim yardımında bulundu.

Çarşı grubu üyesi Murt Ekinci, Diyarbakır’da yardıma muhtaç öğrencilerle bir nebze de olsa destek olmak için bu etkinliği düzenlediklerini söyledi. Ekinci, “Çarşı grubu olarak Çınar ilçesine bağlı Yuvacık Köyü İlkokuluna gittik. Burada 155 öğrenciye kırtasiye, 20 öğrenciye de giyim yardımında bulunduk. Yardım etkinliklerimizi elimizden geldiğince devam ettireceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...